200 results in search
62 photos
213 Appleton Lane Wentzville MO 63385
$1,850,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 3,422
Days on Market: 32

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
28867 State Highway W Warrenton MO 63383
$650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 0

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
24331 Deer Creek Road Warrenton MO 63383
$630,000
-$7,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,970
Days on Market: 25

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
3607 Bear Creek Ridge Court Wentzville MO 63385
$535,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,265
Days on Market: 10

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
29302 Meadowlark S Warrenton MO 63383
$530,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,967
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
11 Sherman Drive Elsberry MO 63343
$525,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,520
Days on Market: 159

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
207 E Foreman Street Jonesburg MO 63351
$430,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 20

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1300 Presidents Landing Drive O'Fallon MO 63366
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,555
Days on Market: 6

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
907 Westbrook Drive Warrenton MO 63383
$295,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,008
Days on Market: 5

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
900 E Main Street Marthasville MO 63357
$235,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,644
Days on Market: 2

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
132 N Brentwood Boulevard Clayton MO 63105
$7,950,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 6,588
Days on Market: 155

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
12723 Topping Acres St Louis MO 63131
$4,950,000
Beds: 4
Baths: 8
Sq Ft: 6,840
Days on Market: 8

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
24 Oakleigh Lane Ladue MO 63124
$4,950,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 7,373
Days on Market: 41

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
1240 Fienup Farms Chesterfield MO 63005
$4,300,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,671
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
12 E Brentmoor Park Clayton MO 63105
$3,950,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 4,822
Days on Market: 48

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
9 Woodview Drive Lake St Louis MO 63367
$3,950,000
-$350,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 6,558
Days on Market: 96

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
2168 Pendleton Road Farmington MO 63640
$3,600,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,550
Days on Market: 118

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
10600 Country View Drive Creve Coeur MO 63141
$3,500,000
Beds: 4
Baths: 8
Sq Ft: 6,424
Days on Market: 38

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2236 S Konstanz Drive Innsbrook MO 63390
$3,200,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,922
Days on Market: 17

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
8116 University Drive Clayton MO 63105
$3,100,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,982
Days on Market: 7

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1015 Claymark Drive Town and Country MO 63131
$2,995,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 5,353
Days on Market: 0

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1004 Weidman Road Chesterfield MO 63017
$2,950,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,707
Days on Market: 23

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
8130 Westmoreland Avenue Clayton MO 63105
$2,800,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 4,823
Days on Market: 56

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
1105 Shepard Oaks Drive Wildwood MO 63038
$2,695,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 6,507
Days on Market: 12

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
3869 Highway C Moscow Mills MO 63362
$2,649,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,676
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
2208 N Konstanz Drive Innsbrook MO 63390
$2,575,000
Beds: 4