59 results in search
99 photos
27499 Franklin Road Wright City MO 63390
$4,000,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,611
Days on Market: 91

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
0 Schuetzenground Road Warrenton MO 63383
$271,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 1707

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
19922 Mockingbird Ln Warrenton MO 63383
$129,999
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 275

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
0 T Warren Road Warrenton MO 63383
$77,760
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 2127

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1124 Sword Drive Lake Sherwood MO 63357
$15,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 227

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
1850 Prince John Drive Lake Sherwood MO 63357
$15,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 227

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2236 S Konstanz Drive Innsbrook MO 63390
$3,200,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,922
Days on Market: 9

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
2208 N Konstanz Drive Innsbrook MO 63390
$2,575,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,186
Days on Market: 116

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
95 photos
29061 State Highway Y Jonesburg MO 63351
$1,495,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,167
Days on Market: 24

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
890 Silver Fox Ridge Drive Innsbrook MO 63390
$1,325,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,965
Days on Market: 6

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2747 Tyrolean Way Drive Innsbrook MO 63390
$1,299,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,246
Days on Market: 19

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
2270 Alpine View Drive Innsbrook MO 63390
$1,295,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
519 Whippoorwill View Drive Wright City MO 63390
$1,175,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,687
Days on Market: 32

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
2336 Alpine Overlook Drive Innsbrook MO 63390
$1,099,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 152

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
2226 N Highway 47 Warrenton MO 63383
$1,094,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 850
Days on Market: 438

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
540 Lorraine Lake Drive Innsbrook MO 63390
$1,049,000
-$40,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 83

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
43.35 AC Pinckney Street Warrenton MO 63383
$975,375
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 109

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
31200 Sweetgum Court Foristell MO 63348
$859,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,404
Days on Market: 0

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
709 Aspen Peak Drive Innsbrook MO 63390
$850,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 12 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
35 East State Hwy 47 Warrenton MO 63383
$825,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 140

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1760 Turrach Drive Wright City MO 63390
$749,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 24

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
89 photos
1497 S Lake Sherwood Drive Marthasville MO 63357
$725,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,650
Days on Market: 38

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
121 Innsbrook Pines Drive Innsbrook MO 63390
$700,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,140
Days on Market: 0

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1357 S Lake Sherwood Drive Marthasville MO 63357
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,926
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
29086 State Highway Aa Wright City MO 63390
$629,900
-$69,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,876
Days on Market: 25

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1160 Teal Woods Drive Innsbrook MO 63390
$625,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,550
Days on Market: 4

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
3 E Gray Friar Marthasville MO 63357
$625,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,638
Days on Market: 32

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
31 acres Polston Ln Marthasville MO 63357
$578,680
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 472

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
601 Gray Friar Marthasville MO 63357
$565,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,630
Days on Market: 5

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1750 Turrach Ridge Innsbrook MO 63390
$559,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,460
Days on Market: 31

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment